top of page

ممتن لمقابلتك.

          2022 yılında, yurt içinde ve dışında inşaat projelerinde dekorasyon işlemleri gerçekleştirmek üzere kurulan FAMİLYA, kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiştir. İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören bizler, edindiğimiz bu misyon çerçevesinde, her biri kendi sektörü başarılı ustalarımız ile gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerimize en yüksek katma değeri rekabetçi fiyatlarla sunmaktayız. Profesyonel iş yaklaşımımız; asla taviz vermediğimiz ilke ve değerlerimiz olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır. Bu sayede FAMİLYA, sektörde bu benimse ile yerini alacak ve her geçen gün emin adımlar ile ilerleyecektir. Kalite, dakiklik ve çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması tüm iş süreçlerimizin temelini oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

İlkelerimizden taviz vermeden, etkin, verimli ve kaliteli hizmetler sunarak dünya standartlarında, çevre dostu ve yaşama değer katan projeler gerçekleştirmek ve böylece toplumumuzun, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın refahına sürekli katkı sağlamaktır.

 


VİZYONUMUZ

Sürekli uzmanlaşmayı esas alarak, sürdürülebilir bir büyüme ile küresel ölçekte öncü ve tercih edilen bir firma olmaktır.

 


İLKELERİMİZ

Etkinlik ve üretkenlik,

Güvenilirlik ve dürüstlük,

Ekonomiklik ve dakiklik Çevreyle dost çalışma bilinci,

Çalışanların korunması ve memnuniyeti,

İş sağlığı ve iş güvenliği bilincinin geliştirilmesi,

Sürekli yenilikçi olma ve teknoloji kullanımı,

İstikrarlı ve sağlam bir finans politikası,

Çözüm ortaklarımızın desteklenmesi ve birlikte büyüme.

bottom of page